Aukce

Prodejte nemovitost nejvyšší nabídce!

Nemovitost můžete prodávat prostřednictvím aukce. Tímto způsobem lze dosáhnout nejvyšší možné prodejní ceny. Nemovitost se občas vysoutěží i o desítky procent dráž. Aukce předpokládá, že se současně sejde více zájemců o nemovitost. To může nastat náhodně, ale také může jít od počátku o záměr prodávajícího.

V minulých letech byl velký převys poptávky, a tak se často náhodně stalo, že dva a více zájemců současně chtěli nemovitost koupit. Taková situace se dá aukcí velmi dobře a spravedlivě rozhodnout – nemovitost dostane nejvyšší nabídka.

Druhou možností je, že prodávající úmyslně na předem stanovený časový interval sníží nabídkovou cenu nemovitosti, aby byla atraktivnější, a nemovitost se nabízí v aukci. Všechny zájemce průběžně bereme na prohlídky, aby nemovitost poznali.

Zájem můžeme podpořit zorganizováním jednoho či více Open House (dne otevřených dveří), který podpoříme inzercí v lokalitě nemovitosti. Aukce pak probíhá elektronicky na internetovém portálu RE/MAX. Závazná pravidla a podmínky aukce byla vypracována renomovanou advokátní kanceláří, proto zajistí bezchybný a férový průběh aukce

Reference našich klientů:

Hodnocení: 10/10

"Pan Došek je komunikativní, ochotný, dochvilný a má přehled o trhu s nemovitostmi."

Ing. Michal Nahunek
komerční pronájem
Praha 1, Nerudova

Hodnocení: 10/10

"Super profesionální přístup pana Doška mě přesvědčil, že na trhu ještě existují odborníci na svém místě."

Ing. Jiří Matoušek
pronájem bytu
Praha 9, Zlonická

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem velmi spokojena se službami realitního makléře pana Marka Doška. Prodej nemovitosti proběhl bez problémů."

Jana Šerpánová
prodej bytu
Únětice

Hodnocení: 10/10

"Paní Veronika Morávková je velice milá, schopná a obětavá. Našim potřebám vyšla vstříc nad rámec svých povinností a to vždy s úsměvem a profesionalitou. V naší rodině jsme jejích služeb využili poněkolikáté a vždy jsme byli maximálně spokojeni."

ing. Eva Mocová
pronájem bytu
Praha 10, Petrohradská

Hodnocení: 10/10

"Oceňovali jsme zejména důvěryhodné a věcné jednání makléře v průběhu prodeje. Makléř byl ochoten a schopen podat srozumitelné vysvětlení právních formulací a jejich význam ve smluvních dokumentech. Nestalo se, že by ten který dokument byl vyřizován nebo doručován o den déle. Byli jsme jednoduše spokojeni, ač výběr makléře byl úplně náhodný."

Ing. Marcela Veselá
prodej bytu
Praha 4, V Zápolí

Hodnocení: 10/10

"We wanted a broker to do more than just quality photos. We were unsuccessfully selling an apartment in the Old Town for 6 months with two renowned Prague realtors. In the end, only Mr. Došek provided Home Staging, 3D visualization, promotional leaflets and advertising abroad. The new owner eventually bought the apartment without visiting it. 100% service - I recommend. "

Renata Sundling, Orebro Sweden
prodej bytu
Praha 1, Kozí