Chcete pronajmout?

Co nejdříve, solidnímu nájemci?

Řeknete nám svou představu o výši nájemného a o podmínkách nájmu. My zajistíme kvalitní marketing, zájemce prověříme a připravíme vám opravdu dobrou nájemní smlouvu. Společně předáme nemovitost nájemníkovi.

Naše odměna je jeden nájem, ale vaši nemovitost pronajmeme alespoň o měsíc dříve. A dokud není pronajato, pracujeme zadarmo. Prakticky všichni naši klienti odcházejí spokojeni (průměrné hodnocení RE/MAX klienty po skončení případu je 9,8  z 10).

Jak probíhá pronájem nemovitosti?

1. Dohoda o podmínkách pronájmu

Dohodneme se na výši nájemného a na podmínkách nájmu. Poradíme vám s drobnými úpravami, které nejsou drahé a zatraktivní nemovitost. Podepíšeme jednoduchou objednávku realitních služeb.
Zhotovíme dokonalé fotografie a vyhotovíme 3D schéma. U významnějších nemovitostí virtuální prohlídku nemovitosti.

2. Marketing nemovitosti

Připravíme text inzerátu tak, aby nejen dobře popsal skutečný stav, ale aby byl co nejatraktivnější. Inzerát publikujeme na nejvyhledávanější internetové servery prostřednictvím našeho informačního systému, který obsahuje poptávky všech makléřů RE/MAX (Je nás jen v ČR 1500, takže se stává, že je nemovitost pronajata ještě před tím, než ji zveřejníme.).

3. Komunikace se zájemci a prohlídky

Zájemcům o pronájem zodpovíme jejich otázky, zjistíme jak vážný je jejich zájem a jaké mají reference. Makléř odprezentuje nemovitost, zodpoví otázky a poradí zájemcům při rozhodování. S vážným zájemcem projednáme vaše podmínky nájmu (délka nájmu, počet nájemníků, převody energií, domácí zvířata…). O tom, komu nemovitost pronajmete, rozhodnete samozřejmě vy.

4. Nájemní smlouva a předání nemovitosti

Makléř připraví nájemní smlouvu. Vzory nájemních smluv připravila renomovaná advokátní kancelář a jsou postaveny tak, aby detailně specifikovaly všechny podmínky nájmu. Nájemce prověříme v registrech exekucí a dlužníků.
Provedeme předání nemovitosti, pomůžeme vám s odečtem energií a jejich převodem. (Budete mít u předání svědka.).

Reference našich klientů:

Hodnocení: 10/10

"Pan Došek je komunikativní, ochotný, dochvilný a má přehled o trhu s nemovitostmi."

Ing. Michal Nahunek
komerční pronájem
Praha 1, Nerudova

Hodnocení: 10/10

"Super profesionální přístup pana Doška mě přesvědčil, že na trhu ještě existují odborníci na svém místě."

Ing. Jiří Matoušek
pronájem bytu
Praha 9, Zlonická

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem velmi spokojena se službami realitního makléře pana Marka Doška. Prodej nemovitosti proběhl bez problémů."

Jana Šerpánová
prodej bytu
Únětice

Hodnocení: 10/10

"Paní Veronika Morávková je velice milá, schopná a obětavá. Našim potřebám vyšla vstříc nad rámec svých povinností a to vždy s úsměvem a profesionalitou. V naší rodině jsme jejích služeb využili poněkolikáté a vždy jsme byli maximálně spokojeni."

ing. Eva Mocová
pronájem bytu
Praha 10, Petrohradská

Hodnocení: 10/10

"Oceňovali jsme zejména důvěryhodné a věcné jednání makléře v průběhu prodeje. Makléř byl ochoten a schopen podat srozumitelné vysvětlení právních formulací a jejich význam ve smluvních dokumentech. Nestalo se, že by ten který dokument byl vyřizován nebo doručován o den déle. Byli jsme jednoduše spokojeni, ač výběr makléře byl úplně náhodný."

Ing. Marcela Veselá
prodej bytu
Praha 4, V Zápolí

Hodnocení: 10/10

"We wanted a broker to do more than just quality photos. We were unsuccessfully selling an apartment in the Old Town for 6 months with two renowned Prague realtors. In the end, only Mr. Došek provided Home Staging, 3D visualization, promotional leaflets and advertising abroad. The new owner eventually bought the apartment without visiting it. 100% service - I recommend. "

Renata Sundling, Orebro Sweden
prodej bytu
Praha 1, Kozí